LVO-MCL-14-AN
- Manufacturer Part Number:
- LVO-MCL-14-AN
- Part of Description:
- 14 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
- Stock Condition:
- 29
- Specifications :
- 1.181" (30.00mm) Outer Diameter