LVO-MCL-14-P
- Manufacturer Part Number:
- LVO-MCL-14-P
- Part of Description:
- 14 MM PLASTIC COLLAR & LEVER
- Stock Condition:
- 12
- Specifications :
- 1.181" (30.00mm) Outer Diameter