GP0312-40
Manufacturer Part Number:
GP0312-40
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 0.0312 DIA. X 4IN LG
Stock Condition:
13
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.031" Dia x 4.000" L (0.79mm x 101.60mm)
Type :
Shaft, Ground
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    SHAFT, 0.1872 DIA. X 4IN LG
    SHAFT, 0.1872 DIA. X 4.75IN LG
    SHAFT, 0.0625 DIA. X 8IN LG
Catalog related products
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR