LVO-MCL-15-A
- Manufacturer Part Number:
- LVO-MCL-15-A
- Part of Description:
- 15 MM ALUMINUM COLLAR & LEVER
- Stock Condition:
- 114
- Specifications :
- 1.339" (34.00mm) Outer Diameter