GTM3000-200
- Manufacturer Part Number:
- GTM3000-200
- Manufacturer/Brand:
- Ondrives.US Corp
- Part of Description:
- SHAFT, 3MM DIA. X 200MM LG
- Stock Condition:
- 209
- Manufacturer :
- Ondrives.US Corp
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.118" Dia x 7.874" L (3.00mm x 200.00mm)