0.375RD6061T6511-48
- Manufacturer Part Number:
- 0.375RD6061T6511-48
- Manufacturer/Brand:
- Remington Industries
- Part of Description:
- 0.375RD6061T6511-48 3/8" DIAMETE
- Stock Condition:
- 50
- Manufacturer :
- Remington Industries
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.375" Dia x 48.000" L (9.53mm x 1219.20mm)