YLL-T30LW-80-AJ-29-01
- Manufacturer Part Number:
- YLL-T30LW-80-AJ-29-01
- Manufacturer/Brand:
- Venatronics
- Part of Description:
- Epistar Chip Led White
- Manufacturer :
- Venatronics
- Product Category :
- White LED Lighting
- CCT (K) :
- 1500K ~ 7000K
- Color :
- White
- CRI (Color Rendering Index) :
- Current - Max :
- Current - Test :
- 30mA
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- Height - Seated (Max) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Supplier Device Package :
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.1V