MCPTD37-14-A
- Manufacturer Part Number:
- MCPTD37-14-A
- Manufacturer/Brand:
- Schmidt Kupplung
- Part of Description:
- 14 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
- Stock Condition:
- 7
- Manufacturer :
- Schmidt Kupplung
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Length