MAX22503EASD+
- Manufacturer Part Number:
- MAX22503EASD+
- Part of Description:
- IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
- Data Rate :
- 100Mbps
- Duplex :
- Full
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Receiver Hysteresis :
- 250 mV
- Supplier Device Package :
- 14-SOIC
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 5.5V