MAX22508EASA+
- Manufacturer Part Number:
- MAX22508EASA+
- Part of Description:
- 75MBPS RS-485 TRANSCEIVER
- Stock Condition:
- 852
- Data Rate :
- 50Mbps
- Duplex :
- Full
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Receiver Hysteresis :
- 250 mV
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 5.5V