FUSB3307D45A0AFMNWTWG
Manufacturer Part Number:
FUSB3307D45A0AFMNWTWG
Manufacturer/Brand:
onsemi
Part of Description:
45W USB TYPE-C PD SOURCE CONTROL
Manufacturer :
onsemi
Product Category :
Controllers
Current - Supply :
10mA
Function :
Adapter
Interface :
USB
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
20-VFQFN Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Protocol :
USB
Standards :
USB 3.0
Supplier Device Package :
20-QFN (4x4)
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.5V