MG7050HAN 100.000000M-2ACJAAB
- Manufacturer Part Number:
- Manufacturer/Brand:
- Epson
- Part of Description:
- XTAL OSC SO 3.3V 14SMD
- Manufacturer :
- Epson
- Product Category :
- Pin Configurable/Selectable Oscillators
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 90mA
- Frequency - Output 1 :
- 100MHz
- Frequency - Output 2 :
- 100MHz
- Frequency - Output 3 :
- Frequency - Output 4 :
- Frequency Stability :
- Function :
- Height :
- 0.071" (1.80mm)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Output :
- HCSL
- Package / Case :
- 14-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Type :
- SO (SAW)
- Voltage - Supply :
- 3.3V