MC68030FE20C
Manufacturer Part Number:
MC68030FE20C
Part of Description:
IC MPU M680X0 20MHZ 132CQFP
Core Processor :
68030
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Speed :
20MHz
Voltage - I/O :
5.0V