MC68020FE33E
- Manufacturer Part Number:
- MC68020FE33E
- Part of Description:
- IC MPU M680X0 33MHZ 132CQFP
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Speed :
- 33MHz
- Voltage - I/O :
- 5.0V