IDT79RV4700-150GH
Manufacturer Part Number:
IDT79RV4700-150GH
Part of Description:
IC MPU MIPS-I 150MHZ 179PGA
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
0°C ~ 85°C (TC)
Package / Case :
179-PGA
Speed :
150MHz
Supplier Device Package :
179-PGA
USB :
Voltage - I/O :
3.3V
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR