D0106LT-43-0601
- Manufacturer Part Number:
- D0106LT-43-0601
- Part of Description:
- DISPLAY VFD 7-SEG 1X6 20MM
- Character Size :
- 20.00mm H x 9.50mm W
- Controller Type :
- Display Format :
- 6 x 1
- Outline L x W x H :
- 130.00mm x 43.00mm x 8.50mm
- Product Status :
- Obsolete
- Viewing Area :
- 95.40mm L x 25.40mm W