MPC860ENVR80D4
- Manufacturer Part Number:
- MPC860ENVR80D4
- Part of Description:
- POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC
- Stock Condition:
- 116
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 95°C (TA)
- Speed :
- 80MHz
- Voltage - I/O :
- 3.3V