MPC860ENZQ50D4R2
Manufacturer Part Number:
MPC860ENZQ50D4R2
Part of Description:
POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,
Stock Condition:
74
Operating Temperature :
0°C ~ 95°C (TJ)
Speed :
50MHz
Voltage - I/O :
3.3V