D0116LY-29-1603
- Manufacturer Part Number:
- D0116LY-29-1603
- Part of Description:
- VFD ALPHA DISP 1X16 14MM
- Character Size :
- 14.00mm H x 7.00mm W
- Controller Type :
- Display Format :
- 16 x 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Outline L x W x H :
- 205.00mm x 29.00mm x 8.00mm