D0106LT-33-0604N
- Manufacturer Part Number:
- D0106LT-33-0604N
- Manufacturer/Brand:
- Newhaven Display, Intl.
- Part of Description:
- DISPLAY VFD 7-SEG 1X6 12.4MM
- Manufacturer :
- Newhaven Display, Intl.
- Product Category :
- Vacuum Fluorescent (VFD)
- Character Size :
- 12.40mm H x 6.80mm W
- Controller Type :
- Display Format :
- 6 x 1
- Display Type :
- Character
- Format :
- Interface :
- Number of Dots :
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Outline L x W x H :
- 98.00mm x 33.00mm x 8.00mm