MPC860ENVR66D4
Manufacturer Part Number:
MPC860ENVR66D4
Part of Description:
POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC
Stock Condition:
220
Operating Temperature :
0°C ~ 95°C (TA)
Speed :
66MHz
Voltage - I/O :
3.3V