FTAS00-12.1AW-4
- Manufacturer Part Number:
- FTAS00-12.1AW-4
- Manufacturer/Brand:
- NKK Switches
- Part of Description:
- TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
- Stock Condition:
- 2
- Manufacturer :
- NKK Switches
- Product Category :
- Touch Screen Overlays
- Diagonal Screen Size :
- 12.1" (307.34mm)
- Height :
- 6.55" (166.40mm)
- Interface :
- 4-Wire
- Length :
- 10.40" (264.26mm)
- Product Status :
- Active
- Type :
- Resistive
- Width :
- 0.08" (2.10mm)