FTAS00-84AS4
Manufacturer Part Number:
FTAS00-84AS4
Manufacturer/Brand:
NKK Switches
Part of Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4"
Stock Condition:
3
Manufacturer :
NKK Switches
Product Category :
Touch Screen Overlays
Diagonal Screen Size :
8.4" (213.36mm)
Height :
5.33" (135.40mm)
Interface :
4-Wire
Length :
6.95" (176.50mm)
Product Status :
Active
Type :
Resistive
Width :
0.08" (2.10mm)