50M040070K030
- Manufacturer Part Number:
- 50M040070K030
- Part of Description:
- HEX SLOTTED SCREW, M4 X .7 THREA
- Drive Type :
- Slotted
- Features :
- Head Diameter :
- 0.276" (7.00mm)
- Head Height :
- Length - Below Head :
- 1.181" (30.00mm)
- Length - Overall :
- 1.299" (33.00mm)