G-410-V2599
- Manufacturer Part Number:
- G-410-V2599
- Manufacturer/Brand:
- Aearo Technologies, a 3M company
- Part of Description:
- SCREW GROMMET THERMOPLASTIC NAT
- Manufacturer :
- Product Category :
- Screw Grommets
- Color :
- Natural
- Head Diameter :
- 0.377" (9.58mm)
- Head Height :
- 0.230" (5.84mm)
- Material :
- Thermoplastic
- Mounting Hole Diameter :
- 0.250" (6.35mm) 1/4"