50M050080R010
- Manufacturer Part Number:
- 50M050080R010
- Manufacturer/Brand:
- Essentra Components
- Part of Description:
- SET SCREW, SLOTTED HEAD, M5 X .8
- Manufacturer :
- Essentra Components
- Product Category :
- Screws, Bolts
- Drive Type :
- Slotted
- Features :
- Head Diameter :
- 0.130" (3.30mm)
- Head Height :
- Length - Below Head :
- 0.394" (10.00mm)
- Length - Overall :
- 0.445" (11.30mm)