71-WLXX-05/18-C
Manufacturer Part Number:
71-WLXX-05/18-C
Manufacturer/Brand:
AnD Cable Products
Part of Description:
HOOK&LOOP TIE 1/2 X 18" 100PCS
Stock Condition:
400
Manufacturer :
AnD Cable Products
Product Category :
Reclosable Fasteners
Color :
Diameter :
Features :
Length :
18.000" (457.20mm)
Material :
Mounting Type :
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Type :
Hook and Loop - Tie
Width :
0.500" (12.70mm)