KS80-M12-PF
- Manufacturer Part Number:
- KS80-M12-PF
- Manufacturer/Brand:
- JW Winco/Otto Ganter
- Part of Description:
- M12 THREAD STAR KNOB
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- JW Winco/Otto Ganter
- Product Category :
- Knobs
- Color :
- Black
- Diameter :
- 3.150" (80.00mm)
- Features :
- Height :
- 1.969" (50.00mm)