CANM12BRBNF
- Manufacturer Part Number:
- CANM12BRBNF
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Laird
- Part of Description:
- CABLE ASSY 12" N MALE-RP BNC FEM
- Manufacturer :
- TE Connectivity Laird
- Product Category :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- N-Type Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)