KS32-1/4X20:16-PF
Manufacturer Part Number:
KS32-1/4X20:16-PF
Manufacturer/Brand:
JW Winco/Otto Ganter
Part of Description:
1/4X20 THREAD STAR KNOB
Stock Condition:
5
Manufacturer :
JW Winco/Otto Ganter
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.787" (20.00mm)