590-16-M4-D
Manufacturer Part Number:
590-16-M4-D
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
KNURLED NUTS, PLASTIC
Stock Condition:
8
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
0.630" (16.00mm)
Features :
Height :
0.510" (12.95mm)