MA8025E12D-FSR
- Manufacturer Part Number:
- MA8025E12D-FSR
- Manufacturer/Brand:
- Mechatronics
- Part of Description:
- FAN 80X25MM SLEEVE 12VDC WIRE
- Stock Condition:
- 81
- Manufacturer :
- Mechatronics
- Product Category :
- DC Brushless Fans (BLDC)
- Air Flow :
- Approval Agency :
- cUL, UL
- Bearing Type :
- Sleeve
- Fan Type :
- Features :
- Ingress Protection :
- Noise :
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- RPM :
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Weight :
- Width :
- 25.00mm