R87T-A4A15MP
- Manufacturer Part Number:
- R87T-A4A15MP
- Part of Description:
- FAN AXIAL 120X38MM 200VAC TERM
- Air Flow :
- 71.5 CFM (2.00m³/min)
- Noise :
- 40.0dB
- Operating Temperature :
- -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 14.00W
- Size / Dimension :
- Square - 120mm L x 120mm H
- Static Pressure :
- 0.150 in H2O (37.3 Pa)
- Voltage - Rated :
- 200VAC
- Weight :
- 1.3 lbs (589.7 g)
- Width :
- 38.00mm