TO-10-060DR
- Manufacturer Part Number:
- TO-10-060DR
- Manufacturer/Brand:
- Bivar, Inc.
- Part of Description:
- SPACER GEN PURP
- Manufacturer :
- Bivar, Inc.
- Product Category :
- Component Insulators, Mounts, Spacers
- Color :
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- Features :
- Height :
- Length :
- Material :
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Type :
- Usage :
- Width :
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| TO-10-030XH | Bivar, Inc. | 7,338 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.030" |
| TO-10-040 | Bivar, Inc. | 6,640 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.039" |
| TO-10-040DR | Bivar, Inc. | 8,952 | SPACER GEN PURP |
| TO-10-040XH | Bivar, Inc. | 6,919 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.039" |
| TO-10-050 | Bivar, Inc. | 20,001 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.050" |
| TO-10-050XH | Bivar, Inc. | 5,596 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.050" |
| TO-10-060XH | Bivar, Inc. | 8,518 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.060" |
| TO-10-070 | Bivar, Inc. | 9,044 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070" |
| TO-10-070XH | Bivar, Inc. | 6,831 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070" |
| TO-10-080 | Bivar, Inc. | 945 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.080" |
| TO-10-080XH | Bivar, Inc. | 8,136 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.080" |
| TO-10-100 | Bivar, Inc. | 9,167 | SPACER TUBULAR GEN PURP 0.100" |
| TO-100-030E | Bivar, Inc. | 8,175 | SPACER GEN PURP |
| TO-100-030XH | Bivar, Inc. | 5,129 | SPACER GEN PURP |
| TO-100-040 | Bivar, Inc. | 5,577 | SPACER RECT GEN PURP 0.040" |