YB01WKW01-2CF24-JB
- Manufacturer Part Number:
- YB01WKW01-2CF24-JB
- Part of Description:
- INDICATOR PB 24V R/G ILL CLR CAP
- Stock Condition:
- 26
- Current :
- 10mA Green, 10mA Red
- Lamp Color :
- Green, Red
- Lens Color :
- White
- Lens Size :
- 15.00mm
- Lens Style :
- Square with Flat Top
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.63" (16.00mm)
- Ratings :
- AC
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
- Voltage :
- 24V Green, 24V Red