9668TREK50E
- Manufacturer Part Number:
- 9668TREK50E
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- TREK-723 REVA0 GPS W/INTL ANTENN
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Embedded Computer Accessories
- Accessory Type :
- Product Status :
- Active
- Specifications :
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 966806-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 8,277 | LATCH BEIPACK |
| 966825-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 5,910 | CONN BACKSHELL 15POS 180DEG SHLD |
| 9668274002 | TE Connectivity Raychem Cable Protection | 5,290 | VERSAFIT-1-1/2-0-SP |
| 966835-2 | TE Connectivity AMP Connectors | 8,388 | CONN HEADER VERT 2POS 10.16MM |
| 966835-3 | TE Connectivity AMP Connectors | 7,295 | CONN HEADER VERT 3POS 10.16MM |
| 966851-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 7,874 | CONN MCX JACK STR 50 OHM SMD |
| 966856-01-20-30 | 3M | 9,012 | 966856-01-20-30 TERADYNE .112, 3 |
| 966870-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 1,004 | CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM |
| 966871-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 241 | CONN HEADER R/A 20POS 2.5MM |