FLP25R13.0-SG
- Manufacturer Part Number:
- FLP25R13.0-SG
- Manufacturer/Brand:
- Bivar, Inc.
- Part of Description:
- LIGHT PIPE ASSY
- Manufacturer :
- Bivar, Inc.
- Product Category :
- Light Pipes
- Color :
- Green
- Configuration :
- Single
- Lens Size :
- 7.00mm
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Mounting Type :
- Board/Panel Mount, Press Fit
- Product Status :
- Active
- Type :
- Flexible 13" (330.2mm)