FLPOR3.28-SG
- Manufacturer Part Number:
- FLPOR3.28-SG
- Manufacturer/Brand:
- Bivar, Inc.
- Part of Description:
- LIGHT PIPE ASSY 1MM GRN RA OVAL
- Manufacturer :
- Bivar, Inc.
- Product Category :
- Light Pipes
- Color :
- Green
- Configuration :
- Single
- Lens Size :
- 6.35mm x 3.18mm
- Lens Style :
- Oval with Flat Top
- Mounting Type :
- Board/Panel Mount, Press Fit
- Product Status :
- Active
- Type :
- Flexible 3.28" (83.312mm)