XLP720212.500000X
- Manufacturer Part Number:
- XLP720212.500000X
- Manufacturer/Brand:
- Renesas Electronics Corporation
- Part of Description:
- XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
- Manufacturer :
- Product Category :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 41mA
- Frequency :
- 212.5 MHz
- Frequency Stability :
- ±100ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.055" (1.40mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Output :
- LVPECL
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 2.5V