67045-018LF
- Manufacturer Part Number:
- 67045-018LF
- Manufacturer/Brand:
- Amphenol Communications Solutions
- Part of Description:
- LOW PROFILE STRAIN RELIEF 18POS
- Manufacturer :
- Product Category :
- Rectangular Connector Accessories
- Accessory Type :
- Strain Relief
- Features :
- Low Profile
- For Use With/Related Products :
- Quickie™ Series
- Number of Positions :
- 18
- Product Status :
- Active
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 6704 | Chemtronics | 116 | ECONOWIPES CLEANROOM 4X4" 1200PC |
| 6704 | Pomona Electronics | 8,164 | CONN BNC PLUG STR 75 OHM SOLDER |
| 6704 | Bourns, Inc. | 8,744 | FIXED IND 275UH 2A 240 MOHM TH |