R128055000W
Manufacturer Part Number:
R128055000W
Manufacturer/Brand:
Radiall USA, Inc.
Part of Description:
BMA M STR BHD SD .141
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
Coaxial Connector (RF) Assemblies
Cable Group :
RG-402 (.141" Semi Rigid)
Center Contact Material :
Beryllium Copper
Connector Style :
BMA
Connector Type :
Plug, Male Pin
Contact Termination :
Solder
Fastening Type :
Snap-On
Features :
Frequency - Max :
22 GHz
Housing Color :
Gold
Impedance :
50Ohm
Ingress Protection :
IP54 - Dust Protected
Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Ports :
1
Product Status :
Active
Shield Termination :
Solder
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"