SXT11410AA07-30.000M
- Manufacturer Part Number:
- SXT11410AA07-30.000M
- Manufacturer/Brand:
- Suntsu Electronics, Inc.
- Part of Description:
- CRYSTAL 30.000MHZ 10 PF SMD
- Manufacturer :
- Suntsu Electronics, Inc.
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 30 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.018" (0.45mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)