IXA10-FBFF10-27.000MHZ
- Manufacturer Part Number:
- IXA10-FBFF10-27.000MHZ
- Manufacturer/Brand:
- ILSI
- Part of Description:
- CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
- Manufacturer :
- ILSI
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 150 Ohms
- Frequency :
- 27 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.016" (0.40mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)