LAB1/0-12-X
- Manufacturer Part Number:
- LAB1/0-12-X
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corporation
- Part of Description:
- ALUMINUM COMPRESSION LUG, 2 HOLE
- Manufacturer :
- Panduit Corporation
- Product Category :
- Lugs
- Color :
- Features :
- Insulation :
- Length - Overall :
- Mounting Type :
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Stud/Tab Size :
- Tab Thickness :
- Terminal Style :
- Terminal Type :
- Termination :
- Width - Outer Edges :
- Wire Gauge :
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| LAB1/0-12-L | Panduit Corporation | 6,307 | ALUMINUM COMPRESSION LUG, 2 HOLE |
| LAB1/0-38-X | Panduit Corporation | 5 | CONN TERM RECT TONG 1/0 AWG #3/8 |
| LAB12 | O'Dell | 8,691 | LAMBSKIN APPLICATOR W/BLOCK- 12" |
| LAB14 | O'Dell | 8,369 | LAMBSKIN APPLICATOR W/BLOCK- 14" |
| LAB16 | O'Dell | 6,977 | LAMBSKIN APPLICATOR W/BLOCK- 16" |
| LAB18 | O'Dell | 7,971 | LAMBSKIN APPLICATOR W/BLOCK- 18" |