511EAA31M2500AAG
- Manufacturer Part Number:
- 511EAA31M2500AAG
- Part of Description:
- XTAL OSC XO 31.2500MHZ LVPECL
- Current - Supply (Max) :
- 43mA
- Frequency :
- 31.25 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Voltage - Supply :
- 2.5V