OF70FH4OS
- Manufacturer Part Number:
- OF70FH4OS
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corporation
- Part of Description:
- FACEPLATE SNGL GANG
- Manufacturer :
- Panduit Corporation
- Product Category :
- Keystone Faceplates, Frames
- Color :
- Slate
- Depth :
- 0.752" (19.10mm)
- Features :
- For Use With/Related Products :
- Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank)
- Length :
- 4.500" (114.30mm)
- Material :
- PVC
- Material Flammability Rating :
- Number of Ports :
- 4
- Port Direction :
- Angled/Sloped
- Product Status :
- Obsolete
- Style :
- Single Gang
- Type :
- Faceplate
- Width :
- 2.756" (70.00mm)