23FMN-BMTTR-A-TB
- Manufacturer Part Number:
- 23FMN-BMTTR-A-TB
- Part of Description:
- CONN FFC VERT 23POS 1MM SMD
- FFC, FCB Thickness :
- 0.30mm
- Height Above Board :
- 0.201" (5.10mm)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)
- Voltage Rating :
- 50V