44A4122-24-1/9-9CS3185
Manufacturer Part Number:
44A4122-24-1/9-9CS3185
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Part of Description:
44A4122-24-1/9-9CS3185
Manufacturer :
Product Category :
Multiple Conductor Cables
Cable Type :
Conductor Material :
Conductor Strand :
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
Jacket (Insulation) Material :
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Length :
Number of Conductors :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Ratings :
Shield Type :
Usage :
Voltage :
Wire Gauge :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156