680S11W1203L201
- Manufacturer Part Number:
- 680S11W1203L201
- Manufacturer/Brand:
- NorComp
- Part of Description:
- CONN D-SUB RCPT 11POS PNL MNT
- Manufacturer :
- NorComp
- Product Category :
- D-Sub Connector Assemblies
- Backset Spacing :
- Connector Style :
- D-Sub, Combo
- Connector Type :
- Receptacle, Female Sockets
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Contact Type :
- Signal and Power
- Current Rating (Amps) :
- 5A, 20A