TB622-080.0M
- Manufacturer Part Number:
- TB622-080.0M
- Part of Description:
- XTAL OSC TCXO 80.0000MHZ LVCMOS
- Current - Supply (Max) :
- 12mA
- Frequency :
- 80 MHz
- Frequency Stability :
- ±1ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V